Nieuwste
Kim Feenstra haalt zwaar uit na kritiek op bikinifoto
Kim Feenstra slaat hard terug nadat ze kritiek kreeg op een bikinifoto van eerder deze week. Ze poseerde samen met haar zoontje Brooklyn, maar er kwamen heel wat zure reacties.
Bij een nieuwe foto (in bikini) schrijft ze: “In mijn vorige post plaatste ik met trots een foto van mij en Brooklyn om mijn luiers te promoten. Nooit bij stil gestaan dat deze foto de (on)nodige reacties zou oproepen. Dat ik trots moest zijn om mijn lichaam op deze manier durfde te laten zien, (ik wist niet dat er iets mis mee was) of er nog een kindje onderweg was, (wanneer stoppen we met deze intense vragen, het is niet vanzelfsprekend namelijk en zie ik er zo zwanger uit dan?)”
Dit is de foto waarop ze kritiek kreeg:
Dit bericht bekijken op Instagram
Vet
Het model moest verschillende negatieve reacties verwijderen. Kim legt uit: “Hoe fijn het is om te zien dat ik ook ‘vetjes’ heb (vetpercentage weten anyone?) en dan heb ik de hele negatieve reacties maar verwijderd.”
Feenstra kan wel tegen een stootje. Ze is nu eenmaal wat gewend in de modellensector. “Nu ik moeder mag zijn heb ik nog meer rust kunnen vinden in het omarmen van mezelf en de vrouw die ik nu ben. Ik zit niet meer zo strak in mijn vel als 2 jaar geleden en dat is ok”, vervolgt ze.
Diep gezonken
Kim vindt dat er iets grondig mis is met de manier waarop sommige vrouwen constant kritiek leveren op mekaar. “Is dat echt hoe diep we gezonken zijn? Ik heb het idee dat body positivity alleen body positivity is wanneer het de meeste vrouwen zelf uitkomt. Dat wanneer we zien dat het gras niet groener is aan de overkant applaudisseren we en juichen we het toe. Alsof we teren op de ‘imperfecties’ en ellende van een ander. We zijn toch zeker geen parasieten geworden?”
De brunette besluit: “Begin bij jezelf en wees niet zo hard. Niet voor jezelf, niet voor mij, voor hem of voor haar. Er zijn ergere dingen momenteel in de wereld. En een beetje meer (zelf)liefde doet niemand kwaad. Toch?”
Dit bericht bekijken op Instagram