Nieuwste
Bruingebakken Rachel Hazes deelt jaloersmakende vakantiekiekjes
Rachel Hazes geniet met volle teugen van de Spaanse zon in Barcelona. En dat moet ze delen maar haar volgers.
De moeder van André Hazes schrijft onder het kiekje: “Heerlijk aan het genieten en woensdag nog meer familie.”
Haar foto’s oogsten heel wat bijval. Djarno Hofland reageert: “Zooo lekker.” Natuurlijk laat ook ideale schoondochter Sarah van Soelen een lieve reactie achter: “Heerlijk!”
Rust nodig
Rachel kan de rust goed gebruiken. In eigen land heeft Rachel het namelijk razend druk met haar theebarretje. Ook haar zoon laat verstaan dat hij ontzettend trots is op zijn moeder. “Ik heb de eer om dit te mogen openen samen met deze fantastische vrouw. Ik ben ongelooflijk trots op jou, je bent altijd maar bezig”, zei de zanger bij de opening.
André strooit met superlatieven: “Mijn vader heeft ongelooflijk veel applaus gehad in zijn leven, maar er is één vrouw die dat echt verdient: en dat is het fenomeen Rachel Hazes.”
Dit bericht bekijken op Instagram