-

Nieuwste

Olcay Gulsen deelt laatste selfie van Peter R. de Vries

Olcay Gulsen

Heel het land rouwt om het overlijden van misdaadjournalist Peter R. de Vries. We kunnen ons niet inbeelden hoeveel verdriet zijn nabestaanden en geliefden hebben. Ook Olcay Gulsen is er helemaal kapot van en deelt een ontroerend verhaal.

Olcay steekt van wal op Instagram: “Lieve Peter. Nog geen 2 weken geleden waren we op zaterdag toevallig beiden nog in Berlijn. Je stuurde ons deze selfie met je lieve vriendin en vond dat jullie er veel knapper op stonden.”

Mooie kinderen

De vriendin van Ruud vervolgt: “We moeten snel gezellig afspreken en bijkletsen zeiden we nog. Het is ongelofelijk dat dat nu nooit meer kan. Ik denk aan je mooie kinderen Wat een verlies. Ook beloof ik dat ik T. zal opvangen. Net zoals jij zo vaak voor mij deed. Jij was er altijd belangeloos voor ons allemaal.”

Olcay besluit met de prachtige woorden: “Rust zacht strijder van het licht.”

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Olcay Gulsen (@olcay)