Nieuwste
André Hazes zegt dat Gerard Joling zijn grote voorbeeld is
Andre Hazes onthult wie zijn grote voorbeeld is: Gerard Joling. De zanger is diep onder de indruk van Geer en hoopt ooit zijn niveau te halen.
Daar waar Gerard Joling heel geliefd is bij de mensen, zit André met een groot imagoprobleem. Het grootste verschil tussen de twee is dat André zijn hele privéleven graag etaleert in de media, daar waar Geer iets terughoudender is. Meer nog: over de scharrels van Gerard is vrijwel niets geweten.
Geniet van shows Joling
André vertelt in zijn column voor Veronica Superguide dat hij heel hard opkijkt naar Joling. “Ook in het artiestenvak blijf ik leren. Zo bezoek ik graag shows van collega-artiesten, vooral de shows van Gerard Joling. Hij is de koning in zingen en tussen liedjes door grappige teksten de zaal in slingeren. Hij is echt een talent. Kijkend naar hem denk ik: ik ben never nooit uitgeleerd. En gelukkig maar.”
Wat vindt Gerard van André?
Onlangs reageerde Gerard nog op de imagoproblemen van André. Toen vertelde hij: “Ik weet niet waarom dat bij hem zo is. Het beste is om je er zo min mogelijk van aan te trekken. En dat lijkt hij te doen.”
Gerard voegt er nog aan toe: “Iedere artiest krijgt in zijn carrière met hobbels te maken. Kennelijk is dat nu bij André het geval. Ik vind hem een goede artiest en hij is enorm leergierig, ik ken hem ook al zo lang. Ik heb hem als baby nog in de armen gehad.”