Nieuwste
André Hazes maakt Sarah van Soelen compleet belachelijk
André Hazes houdt ervan om zijn vriendin Sarah van Soelen op tijd en stond flink belachelijk te maken.
Nu was het weer van dat. Op zijn Instagram Stories deelt de zanger enkele filmpjes waarin hij zijn nieuwe vlam zwaar voor schut zet.
Helemaal terug
Na alle negatieve aandacht van de afgelopen weken laste André Hazes even een sociale mediapauze in. Die was slechts van korte duur, want nu deelt hij werkelijk weer alle details van zijn leven met zijn volgers.
Momenteel geniet de zanger van een vakantie met Sarah. Toch kan hij het niet laten om haar zwaar voor paal te zetten. Hij ontdekte weer enkele gloednieuwe filters en testte die op Sarah. Nu ging hij toch iets te ver. De filters zorgen ervoor dat Sarah een opgezwollen gezicht en gigantische neus krijgt. Hij vindt het zelf zo grappig dat hij het resultaat op Instagram gooit.
(Bekijk de video onderaan dit artikel)

Altijd vreten
André schrijft bij de kiekjes van het etentje: “Altijd aan het eten!” Daarmee doelt hij natuurlijk op de plotseling wel heel bolle wangen van Sarah. Dat de influencer het toch niet zo grappig vindt, blijkt uit het feit dat ze het niet zelf deelt, wat ze normaal wel doet met de video’s van haar beroemde vriend.