Nieuwste
Emigratie naar Dubai dwingt Gordon tot relatie met vrouw
Gordon laat Nederland achter zich en emigreert naar Dubai. Dat is opvallend, want daar is homoseksualiteit namelijk strafbaar. Het lijkt erop dat Gordon helemaal klaar is met de mannen.
De presentator heeft een wilde tijd achter de rug in Blaricum. Hij kickt af van een alcohol- en drugsverslaving en is uit op een nieuwe start.
Een van zijn beste vrienden verklapt dat Gordon naar Dubai emigreert. “Hij kan tot augustus in zijn villa in Blaricum blijven wonen en zal zijn nieuwe appartement in Amsterdam-Noord gaan verhuren”, aldus de bron.
Roerig liefdesleven
Gordon gaat wel voor televisie blijven werken. Voor zijn optredens zal hij gewoon over en weer vliegen, maar zijn basis is dan in Dubai.
Het liefdesleven van Gordon speelt een belangrijke rol in zijn beslissing om Nederland achter zich te laten. Hij is er helemaal klaar mee.
De zanger en presentator onthult in Story: “Ik heb een enorm imago in Nederland. Probeer maar eens een man te vinden die daar mee om kan gaan.” Hij zegt ook dat hij zijn vorige vriend een jaar lang geheim heeft moeten houden. Daarover vertelt Gordon: “We deden alles stiekem, verschenen nooit in het openbaar. Dat is vreselijk.”
Voor de vrouwen?
Gordon valt weliswaar voor de mannen, maar staat zeker open voor een relatie met een vrouw. Hij valt naar eigen zeggen op personen, niet op mannen. De getormenteerde presentator vertelt: “Ik heb de laatste twee jaar ook met vrouwen afgesproken.”
In Dubai zal Gordon wel met vrouwen moeten daten. Op homoseksuele handelingen staan er gevangenisstraffen tot tien jaar.