Nieuwste
Sylvana Simons vindt niet dat multiculturele samenleving mislukt is
Sylvana Simons is een voormalig televisie- en radiopresentatrice. Ondertussen stort ze zich helemaal op de politiek. Ze is de oprichtster van de politieke partijen Artikel 1 en nu ook BLIJ1. Tijdens Goedemorgen Nederland sprong ze in de bres voor de multiculturele samenleving.
Na vastlegging van de lijst voor de Tweede Kamerverkiezingen besloot ze haar zitje in de raadszetel in Amsterdam op te geven.
Onlangs was Sylvana te gast bij Goedemorgen Nederland waar ze alles uit de kast haalde om de multiculturele samenleving te verdedigen. Ze vindt niet dat die mislukt is. Dat gaat volgens haar te ver, al zijn er volgens haar zeker problemen.
Ze vraagt zich af of bepaalde problemen niet uitvergroot worden omdat de politie focust op bepaalde groepen. Daarom komt dat ook meer ter sprake en zien we daar de resultaten van. Dat vindt Sylvana niet helemaal eerlijk.