-

Nieuwste

Monique Westenberg slaat date aan de haak op Ibiza

Monique Westenberg

André Hazes en Sarah van Soelen trokken naar Ibiza vooral om hun prille liefde te vieren. Monique Westenberg vertoeft op het eiland om heel andere redenen. Ze is er voor een heel speciale date: met haar zoontje.

Zoontje André junior is en blijft de enige man in haar leven. Monique ziet er prachtig uit voor dit uitstapje en zoonlief ziet er superschattig uit. “Ik had a date”, schrijft de blondine bij het aandoenlijke plaatje.

De mooiste dates

Volgers vinden dat Monique het er eens goed van mag pakken. Lucy Woesthoff reageert: “De mooiste dates.” Een andere fan schrijft: “Je kunt geen betere date hebben, je hebt goud.” Nog een andere volger meent: “Volgens mij de beste in jaren!”

Zwemlessen

Monique vertrok naar het eiland vlak nadat ex André met zijn nieuwe liefje naar Nederland was teruggekeerd. Ze is er om haar zoontje meerdere zwemlessen van Children of the water te laten volgen. Ondertussen is ze ook goed bevriend met Zoë van Straalen, de eigenaresse van de zwemschool.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door ??????? ???̈? (@moniquenoell)