-

Nieuwste

Papa overrijdt eigen zoontje (10) aan basisschool

ongeval

Woensdagochtend is een leerling van de Koningin Wilhelminaschool door zijn eigen vader overreden. Het tienjarige jongetjes is zwaargewond afgevoerd naar het ziekenhuis.

Het ongeluk vond plaats vlak voor de ingang van de school. De jongen was pas uitgestapt. Toen papa wilde wegrijden, ging het vreselijk fout. Tientallen ouders en kinderen zagen het allemaal onder hun ogen gebeuren. Schooldirecteur Vincent Brauns zegt dat de emoties heel hoog opliepen.

De directeur legt uit: “Met ouders en omwonenden zijn we direct gestart met de hulpverlening. Om onze leerlingen hier verder niet mee te belasten zijn zij zo snel mogelijk naar binnen geleid. Wij zijn alle klassen langs gegaan om over de gebeurtenissen te spreken. Ook hebben ouders en kinderen die het ongeluk hebben zien gebeuren slachtofferhulp aangeboden gekregen. Het heeft al met al diepe indruk gemaakt op iedereen.”

Tragisch ongeluk

De jongen is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De schooldirecteur geeft aan dat zijn toestand inmiddels stabiel, maar heel ernstig is.

De politie startte een onderzoek. Een woordvoerder laat weten dat er geen sprake is van opzet. Het is echter nog niet duidelijk hoe het ongeval is kunnen gebeuren. De zwaar aangeslagen vader is niet aangehouden. Normaal gebeurt dat wel na een zwaar ongeval met zwaargewonden.