Economie
Miljuschka doet bewust niet mee aan beweging om vrouwen te steunen.

De laatste dagen heb je op Instagram wellicht de vrouwen steunen vrouwen beweging voorbij zien komen. Miljuschka (35) vindt de #womeninspiringwomen maar niets. Meer nog: ze doet er bewust niet aan mee.
De Women Supporting Women-challenge mocht bij heel wat sterren in binnen- en buitenland op heel wat bijval rekenen. Daarbij delen vrouwen een zwart-witfoto van zichzelf met de bedoeling om vrouwen te tonen hoe ze elkaar beter kunnen steunen. Voor die challenge kan iedereen dan andere beroemdheden nomineren om hetzelfde te doen. Uiteraard kreeg ook Miljuschka heel wat verzoeken, maar die wijst ze bewust af.
In een lange post legt ze uit waarom: “De vrouwen die ik ken en logischerwijs zou nomineren hebben al met tegenzin leren vechten voor zichzelf. Mijn oma kon niet scheiden van haar man, terwijl ze iedere dag alle hoeken van de kamer kregen te zien met vier kleine kinderen die het zagen en soms werden meegenomen. Want dat beslissingsrecht lag in de handen van een man. Iedereen wist ervan in de buurt en keek weg. Toch heeft ze het gedaan.”
Ze vervolgt: “Mijn moeder had het geluk een goed stel hersens te hebben. Een feministe als buurvrouw die haar zag en haar een zetje de juiste richting in gaf. Zij liet zien kennis is macht en uiteindelijk vrijheid. Maar tot een paar jaar geleden is ze uitgemaakt voor een gekkie, een nerd omdat ze wilde studeren, werken en kinderen hebben. Niet alleen door mannen maar ook door vrouwen. Wat ik wil zeggen is. De mensen, dus niet alleen vrouwen, die deze social media empowerment nodig hebben, die zijn meestal niet zichtbaar totdat ze succesvol zijn.”
Economie
Opmerkelijke geruchten over Vladimir Poetin: ‘Leeft waarschijnlijk niet meer’

De afgelopen dagen is er steeds meer vreemd nieuws over de Russische president Poetin. De Britse Daily Star suggereerde dat Poetin misschien al een paar weken dood is en dat een soortgelijk uiterlijk nu wordt gebruikt om het land te besturen.
Poetin is dood
Er zijn veel geruchten in de wereld en we benadrukken dat we niet zeggen dat hij is overleden. Het lijkt erop dat de gezondheid van Poetin wat problemen heeft. Sommige bronnen zeggen dat hij kanker of de ziekte van Parkinson heeft. Deze verhalen zijn ontstaan omdat Poetin er slecht uitzag als hij bijvoorbeeld met het land praatte.
Poetin is al een tijdje dood
Ook de Britse MI6 vermoedt zelf dat Poetin al een tijdje dood is en dat er nu iemand het land bestuurt. Ze beweren dat Poetin er de laatste tijd anders uitziet en denken dat men er al uit ziet. Over het laatste punt zijn we het eens, ook wij vinden dat Poetin er anders uitziet dan een tijdje geleden.
Een bron vertelde de Daily Star: “Poetin is erg ziek en als hij sterft, zal zijn dood weken of zelfs maanden geheim blijven. Het is ook mogelijk dat hij dood is. Ik kan het niet weten. Er wordt aangenomen dat Poetin in het verleden een dubbelganger gebruikte toen hij ziek was en het Kremlin kan nu hetzelfde doen.
Andere geruchten
Dit zijn echter niet allemaal geruchten over de gezondheid van Poetin. Er wordt ook gezegd dat Poetin een operatie onderging in het ziekenhuis. De Daily Mail meldt dat het een bron in Rusland heeft die zegt dat Poetin een kankeroperatie heeft ondergaan.
Sommige Russische journalisten beweren ook dat hij kanker heeft en dat hij constant wordt gecontroleerd door de beste artsen.
Wat is er met Poetin gebeurd? Helaas weet niemand precies wat er met de Russische president aan de hand is. We vermoeden dat er iets aan zit te komen, maar vrezen dat het nooit officieel wordt aangekondigd. We hebben ook gemerkt dat als je naar de recente shows van Poetin kijkt, er iets heel anders aan hem is dan een tijdje geleden.
Economie
Jeroen Rietbergen heeft het met Ilse de Lange gedaan tijdens de Voice

Yvonne Coldeweijer meldt vandaag dat ze uit zeer betrouwbare bron heeft vernomen dat de “vuile” Jeroentje Rietbergen het ook deed tijdens haar Voice-time met Ilse de Lange, die een keer coachte op de show.
Opmerkelijk omdat Ilse de Lange al 20 jaar een vriendje had en haar dus zou hebben bedrogen. Yvonne verklaarde zelfs dat de twee niet aan elkaar gehecht waren, maar meerdere keren samen sliepen.
De vraag is wat Linda de Mol ervan vindt, want het ziet ernaar uit dat Linda Jeroen nog een kans heeft gegeven en ze het nog een keer proberen. Als Linda dit niet al wist, zou het waarschijnlijk weer vuurwerk opleveren.
Economie
Heftige onthulling: Koning Willem-Alexander heeft gevochten (Video)

De advocatenbaan is een vaste gast op Vandaag Inside. Ook in andere talkshows is hij regelmatig te zien, maar gisteren deed hij samen met Johan Derksen en Rene van der Gijp een zeer opmerkelijke onthulling.
Hij heeft ooit met niemand minder dan onze koning Willem Alexander gevochten, zo informeerde hij de mannen van VI.
Job Knoester vocht tegen Willem-Alexander
Job en Willem zaten als kind op dezelfde school, vertelde hij aan Today Inside. Hij zei in de talkshow dat hij ooit een vriend van Willem had beledigd en dat het mis ging. Job zei dat William woedend was en rende naar hem toe en greep zijn oor. Toen sleepte hij Job de trap af.
Gevechtsvliegtuig baas
Dus je moet natuurlijk geen problemen zoeken met Willem, maar dat was gelukkig jaren geleden. Job was ook zo vriendelijk om zich op tv te verontschuldigen voor zijn daden in het verleden.
-
Nieuwste7 maanden geleden
Beelden: Marco Borsato zoent Maan ongewenst vol op de mond
-
Nieuwste1 jaar geleden
LIVE: ‘Politie verijdelt tweede aanslag op Peter R. de Vries in ziekenhuis’
-
Nieuwste1 jaar geleden
Stuurde opdrachtgever aanslag deze twee spotters om liggende De Vries te filmen?
-
Nieuwste1 jaar geleden
Mensen verspreiden bizarre beelden waarop R. de Vries wordt achtervolgd
-
Nieuwste7 maanden geleden
Net binnen: Ook Linda de Mol vlucht het land uit
-
Nieuwste7 maanden geleden
Gordon ook slachtoffer van seksueel wangedrag bij The Voice
-
Nieuwste2 jaren geleden
Routekaart versoepelingen gelekt: wanneer gaat horeca weer open?
-
Nieuwste8 maanden geleden
Nederlandse dokter in Zuid-Afrika: ‘Omnicron zou weleens zegen kunnen zijn’