Economie
Alleen snel denkende mensen vinden de letter in deze prent vol cijfers 7.

Je brein regelmatig trainen, is gezond en zelfs noodzakelijk, zeker in deze moeilijke tijden. Soms is het moeilijk om die gewoonte aan te kweken. Maar een goede uitdaging is leuker dan je denkt, en een geweldige manier om je vaardigheden aan te scherpen.
Een van de populairste uitdagingen van het moment zijn prenten waarbij je een bepaald detail moet vinden.
Dat is ook het geval bij de uitdaging van vandaag.
Maximale focus
Hieronder zie je een prent vol met cijfers 7, maar in de prent zit ook een letter verborgen. Vind jij de letter binnen de tien seconden?
Het is niet gemakkelijk, maar met een beetje inspanning vind je het wel.
Als je het niet gevonden hebt, geven we hieronder de oplossing weg.
Dit is het correcte antwoord
Geen probleem als je het niet gevonden hebt. De meeste mensen zien het niet meteen. Hieronder vind je het antwoord.
Deel deze uitdaging met je vrienden om te kijken of ook zij zo snel kunnen denken!

Economie
Ook BN´er onder slachtoffers Tim den Besten: ´Wil liever anoniem blijven´

Tim den Besten is in opspraak geraakt door zijn activiteiten op de homo-datingapp Grindr. De 37-jarige presentator en programmamaker heeft zich met meerdere valse profielen voorgedaan als anderen, met verstrekkende gevolgen. Nu blijkt dat een van zijn slachtoffers een BN’er of semi-BN’er is, en die wil koste wat kost anoniem blijven.
Identiteitsfraude op Grindr
De zaak rondom Tim den Besten wordt vergeleken met het beruchte trollenleger van Dotan, maar dan in de homo-datingwereld. Tim zou zich lange tijd op Grindr hebben voorgedaan als andere mannen en hen in een kwaad daglicht hebben gesteld. Hij liet het lijken alsof deze mannen extreem vunzige en bizarre verlangens hadden, waardoor hun reputatie ernstige schade opliep.
Sommige slachtoffers kregen er in het echte leven last van en moesten zelfs in therapie. Toch bleef Tim doorgaan met zijn gedrag. Dit ging verder dan simpelweg trollen; er was sprake van identiteitsfraude en opzettelijke beschadiging van anderen.
OM seponeert de zaak
Gezien de ernst van de zaak had Tim veroordeeld kunnen worden, maar het Openbaar Ministerie heeft na een geslaagd mediationtraject besloten de zaak te seponeren. Verslaggever Aran Bade legt uit in RTL Boulevard: “Ik denk dat heel veel schade wordt beperkt doordat deze zaak niet ter zitting komt en het wordt geseponeerd.”
Slachtoffer uit de mediawereld
De zaak wordt extra pijnlijk door het feit dat een van de slachtoffers werkzaam is in de media en mogelijk een bekende Nederlander is. “Ze hebben mediation gehad, maar een van die personen zou ook in de media werkzaam zijn. Ja, je moet je voorstellen dat als wij daar staan en alle pers, dan gaan we zijn identiteit waarschijnlijk ook te weten komen,” aldus Aran Bade.
Collega Luuk Ikink begrijpt waarom deze zaak buiten de rechtszaal is gehouden: “Ja, als je een andere oplossing kúnt zoeken, dan is dat misschien wel vaak aan te raden in dit soort gevallen.”
Spijtbetuiging van Tim
Tim den Besten heeft zich via zijn advocaat verontschuldigd en spijt betuigd. Volgens Aran Bade is er in de mediationgesprekken duidelijk gebleken dat hij berouw heeft. “Je ziet dat Tim ook in het statement zegt dat hij echt spijt heeft.” Luuk voegt toe: “Het komt wel oprecht over, vind ik, het statement.”
Aran plaatst echter een kanttekening: “Ik vind het wel lastig dat je de persoon zelf niet ziet of hoort. Het is natuurlijk heel lastig voor hem omdat hij zo ziek is geweest, maar nu moeten we het met het statement doen van zijn advocaat.”
Terugkeer naar de VPRO?
De grote vraag is nu of Tim den Besten ooit nog aan de slag kan bij de VPRO. De kans lijkt klein, gezien de impact van zijn acties. De zaak wordt zelfs als ernstiger gezien dan die van Dotan, die na zijn trollenschandaal ook nooit meer serieus is genomen in de mediawereld.
De VPRO houdt zich voorlopig op de vlakte. In een korte verklaring laat de omroep weten: “De VPRO heeft kennisgenomen van het persbericht over de privésfeer van Tim den Besten. We zijn blij te vernemen dat Tim aan de beterende hand is. We hebben geen verdere informatie om te delen.” Of Tim ooit nog een comeback kan maken, is nu de grote vraag.