Economie
Liefde van Maan voor Marco zwaar bekoeld.

Er gaan al langer hardnekkige geruchten dat Marco Borsato ook een avontuurtje had met zangeres Maan. Nu lijkt het erop dat de zangeres helemaal klaar is met Marco. Meer nog, haar voormalige coach is niet langer haar favoriet.
Maan onthulde haar lijstje van favorieten aan het tijdschrift Fashionchick en daar staat Marco niet meer tussen. De zangeres vertelde: “Dua Lipa is mijn grote idool. Mijn favo nummer van haar is op dit moment Break My Heart van haar nieuwe album. Zo goed bedacht!”
Het gonst van de geruchten
Insiders beweren dat Marco met meer vrouwen naar bed ging dan met de pianiste Iris Hond. Dat is tot nu toe de enige affaire die de zanger bekende. Maar volgens insiders ging Marco meer vreemd. Een naam die vaak genoemd wordt, is die van zangeres Maan. Dat is opvallend, want Marco was indertijd, tijdens het zesde seizoen van The Voice of Holland, nog coach van de toen achttienjarige Maan.
Het management van Maan wilde niets kwijt over het gerucht. Wie de roddel alvast wel leek te bevestigen, was niemand minder dan Henny Huisman. Die verklaarde onlangs: “Ja, hij was bij een modeshow met zijn dochter. Zangeres Maan trad daar ook op, en ik wist al heel lang dat zich iets tussen Maan en Marco zou hebben afgespeeld. Dat van zijn secretaresse wist ik ook al. Het punt is, wij horen alles, maar wat moet ik ermee?”
